PROFIL

JaP architects s.r.o. je architektonickou a projekční společností se sídly ve Zlíně a Praze. Poskytujeme komplexní spektrum služeb v oblasti urbanismu a architektury. Naše dlouholeté zkušenosti a know-how jsou zárukou vaší spokojenosti.

Po osamostatnění v roce 1992 založil Ing.arch. Jan Přehnal projekční a inženýrskou kancelář s názvem ATELIER P, jejíž činnost byla v lednu 2002 transformována do společnosti s ručením omezeným - JaP architects s.r.o.

Naším cílem je vytvářet architekturu, která respektuje a zohledňuje představy klienta. Tvůrčí a koncepční způsob řešení, vzájemná spolupráce architekta s investorem vede k těm nejlepším možným výsledkům a spokojenosti všech participujících stran na konkrétním díle. V oblasti pozemních staveb jsme schopni poskytnou kompletní spektrum projekčních prací od investiční rozvahy, přes prvotní návrh až po realizaci stavby.

Náš tým tvoří řada kvalifikovaných odborníků a inženýrů ve všech specializovaných oborech. Klademe důraz na špičkové technické zpracování projektů s respektem k životnímu prostředí a dodržování nejnovějších standartů a inovačních postupů.

jednatel společnosti,
Architekt, ČKA 1222
Ing Arch. Jan Přehnal Ing Arch. Jan Přehnal
1955, Zlín
Stavební inženýr Ing Edita Vajdáková Ing Edita Vajdáková
1982, Zlín
jednatel společnosti,
Architekt, ČKA 4525
Ing Arch. Jan Přehnal Ing Arch. Jan Přehnal
1987, Zlín